17 Nisan 2012 Salı

Bir Klasik: Beşiktaş Hentbol

Son 8 sezonda 16 kupa, namağlup şampiyonluk başarısı. Ve bunların tamamı türlü imkansızlıklar içinde gerçekleşti. Beşiktaş'tan ayrılabilirlerdi, ayrılmadılar. Tercihleri hep Beşiktaş armasına layıkıyla hizmet etmek oldu.

Bugün, bir zafer daha geldi aynı ekipten. Defalarca yazdık, çizdik. Bu adamların çektiği sıkıntılardan, kendilerine reva görülen kol saatlerinden söz ettik. Sessiz kalınmasın, görmezden gelinmesin istiyoruz. Hentbolü sevmeyebilirsiniz; lakin şu takıma sırtınızı çevirmeyin. Canlı bir kere izlerseniz, "sahada Kara Kartal"ı göreceğinizin garantisini veriyorum.

Herkese bol bol haketmediği sıfatların dağıtıldığı şu günlerde bir Beşiktaş evladı mı görmek istiyorsunuz? Teknik ekibe bakın, oyunculara bakın.

Aşağıdaki fotoğraf da bugün oynanan maçtan. Sevgili kardeşimiz Recep çekmiş. Yorum yapmak yersiz. Tek bir kare her şeyi harika özetlemiş.

Tebrikler Beşiktaş Hentbol!

1 yorum:

mete han dedi ki...

Paylaşımlarınızı takip etmek için sitenizi her zaman ziyaret ediyoruz , Dell Laptop Teknik Servisi olarak paylaşımlarınızın devamını diliyoruz.