18 Mart 2009 Çarşamba

Geçmiyor Günler


Gelsin de bitsin artık şu stres dolu vakitlerimiz. Elde ki kadrolara bakınca en kötü ihtimal beraberlik alabileceğimiz maçın "ya yenilirsek" telaşından kurtulalım. Günün ilk Beşiktaş haberlerini okurken sakatlanan oyuncu haberi ile karşı karşıya kalma korkusunu yaşamayalım. Hoca nasıl bir taktik oynatacak ki acaba merakını silelim beynimizden.

Maç başlasın. Gerekirse 90 dakika kontrollü futbol oynayalım ve gol görmeyelim. İnaniyorum ki ilk uzatma dakikalarında o golü atacağız, 3 puanı alacağız.

2 sezon önceki Sivasspor maçına askapuska ile beraber gitmiştik. Son dakikaya girdiğimizde, takımlarının rengini bağırmaktan başka birşey bilmeyen Sivasspor tribünleri Beşiktaş olamazsın şampiyon diye bağırırken İbrahim Akın golü atmış, sivasspor tribünlerini kendi takımlarının rengi olan kırmızı ile tanıştırmıştı.

Sivas'a gitme durumumuz var askapuska ile birlikte. ( ulan blog da reklamini yapiyoruz ha ) Aynı sevinci yaşayarak dönme umuduyla, aynı soğuk ve yağmurla karşı karşıya kalsak bile.foto: antalya deplasmanı

Hiç yorum yok: