24 Aralık 2009 Perşembe

Kısa Kısa


- İlk yarı boyunca nedense bir türlü iyileşipte kadroya giremeyen Batuhan Eskişehir'e kiralık verilecek gibi. En az 8 golü yine garanti. Bizim golcülerden hiçbiri o rakama ulaşamayacak tabi ki.

- Serdar Kurtuluş'u Türk futboluna kazandıran Denizli'nin yeni armağanı Serdar Özkan. En iyi ihtimal Kiralık verilecek.

- Ah be Çocuk, Heyecan yaptı heyecan dedi milyonlarca Beşiktaş taraftarı Korcan'ın hataları karşısında. İllet.com.tr genç kaleciyi bitirme seanslarına başladıysa da taraftara sökmedi manşetleri.

- Başka Semtin Çocukları. Memleketin prototip halinin sinemaya yansıması. Filmin post aşamasında yarım yamalak izlemiştim ancak bu kadar iyi olduğunu farketmemiştim.

- Cm 2010'da 2027 yılına kadar gelmiştim. 34 tane kupa, içinde CL ve Süper Kupa'da var. Windows 7'ye geçelim dedik Cm'yi backup alarak. Windows 7 ise 34 kupayı hiçe sayarak Cm'yi save dosyalarıyla açmamakta direniyor. 34 Kupayu Unutma Vefasızlık yapma diyeceğimde Windows 7 fena bir işletim sistemi. Sil baştan başlayamıyorum Cm'ye. Bahane oldu Windows 7.

- Tv izlemem hele dizi hiç izlemem. Ama bu aralar Geniş Aile'ye sardım. Ne dehşet birşey yahu. Al sana memleket orjinli dizi.

- Hare markalı Türk kahveli-kremalı likör Tekel'in şimdiye kadar yaptığı en iyi iş. Tam bilgisayar başı içeceği.

- İstanbul trafiği bitsin ama lütfen bitsin.

5 yorum:

Smyrna dedi ki...

ege de bayılıyor hare'nin likörlerine :)

gerçekten çok fena bişey...

Şairler Parkı dedi ki...

Hare'nin bana prim falan vermesi lazım. Onlara kazandırdığım paranın haddi hesabı yok. Hem kendim alıyorum hem de teşvik ediyorum insanları. Ama kimileri abarttı bize gelince sadece Hare ister oldu. Odamdaki kitaplığın rafına sakladım kapalı şişeyi resmen:)

Ege

ferdinand dedi ki...

Hare de hare diyor bir nesil:) hastasıyız...

Cm'nin ileri versiyonlarını sevmedim-sevemedim nostalji hastası bir birey olarak. hala 2000-2001 ve 01/02 oynuyorum ilk günkü iştahımla.
efsane kadrodan feyyazlar-metinler-şifoları coach yapıyorum, dadına doyamıyorum arkadaş.

*bu arada serdar kurtuluş'a çok üzülüyorum arkadaş. tigana dönemi koray ile birlikte takımın en iyi oyuncusuydu orta sahada yeni pozisyonunda oynamasına rağmen. kardeşi de daha yetenekli dendi gs'de fırsat bile olmadı. öğütüyoruz ha babam...

oneblood dedi ki...

başka semtin çocuklarını izledim bu akşam. tek bir konu işlese dahamı iyi olurdu diye düşündüm ama sonra filmin adını tekrar ettim edince dedim bu onları anlatıyor hikayeyi değil yaşamları anlatıyor. sevdim filmi sonundaki sürprizi sevdim

日月神教-任我行 dedi ki...

走光,色遊戲,情色自拍,kk俱樂部,好玩遊戲,免費遊戲,貼圖區,好玩遊戲區,中部人聊天室,情色視訊聊天室,聊天室ut,成人遊戲,免費成人影片,成人光碟,情色遊戲,情色a片,情色網,性愛自拍,美女寫真,亂倫,戀愛ING,免費視訊聊天,視訊聊天,成人短片,美女交友,美女遊戲,18禁,三級片,自拍,後宮電影院,85cc,免費影片,線上遊戲,色情遊戲,日本a片,美女,成人圖片區,avdvd,色情遊戲,情色貼圖,女優,偷拍,情色視訊,愛情小說,85cc成人片,成人貼圖站,成人論壇,080聊天室,080苗栗人聊天室,免費a片,視訊美女,視訊做愛,免費視訊,伊莉討論區,sogo論壇,台灣論壇,plus論壇,維克斯論壇,聊天室