3 Kasım 2009 Salı

Yeter.


Bundan birkaç saat öncesine kadar umudum tavan iken, Ernst'in oynamayacak olması ile endişelerim artmıştı. Eksik onca kişiye rağmen endişelenmezken tek oyuncu ile endişeleniyordum. Aslında Beşiktaş'ın halini özetleyen bir durum bu. Gerçek bu. Bu gerçeği bilmemize rağmen umuda bağlanmak da Beşiktaşlılık sanırım.

Birkaç saat öncesinde nasıl beyaz isem şu an bir o kadar siyahım.

Kötü başkana
Kötü yönetime
Kötü hocaya
Kötü futbolculara

yeter.

5 yorum:

sampi dedi ki...

Kotu taraftari da ekleyelim listeye.

Futbolcu isliklamak, yonetime bir tek maglupken laf sokmak, mactan kopmak, vs. vs.

Şairler Parkı dedi ki...

Evet, kötü taraftar var. Beşiktaş üzerinden çıkarı olanlar kötü taraftar. Bu sene de yüzleştik bununla.

Ancak taraftarın tümüne haksızlık edemiyorum. Israrla direnen bir kesim var çünkü. Kazanılan maçlarda da tepkisini koyan, atılan gollerden sonra yeter diye bağıran. Ki bugün de kıvılcımı muhtemelen onlar ateşledi. Maçta olmadığım için doğru bir değerlendirme yapamıyorum bu konuda tam olarak.

Beşiktaş taraftarı uzunca bir süredir sağlıklı bir yapıya sahip değil. Yaşanan tribün olayları bir yana duygusal anlamda da müthiş bir yıpranmışlık içerisinde. Hakikaten yıpranan kesime kıyamıyorum ne yazık ki. Bu da bir özeleştiri olabilir.

Ha bir de az önce duyduğum bir detay var. Yeter sesleri yükseldiğinde Y.D. yerinden fırlayıp "o...ç..." diye bağırmış. Bunu gördüğünü söyleyen bir sürü kişi var. Bugüne kadar stadda toplu olarak kendisine küfür edilmemişti. Bunu da sağlamayı başardığı için ayrıca tebriği hakediyor.

Ege

stalker dedi ki...

sampinin futbolcu ıslıklamak ve maçtan kopmak eleştirilerine katılamıycam. yanlış tabii ki bunlar, ama tabata kötü oynayıp ıslıklanırken aslında yönetim ıslıklanıyor. 20000 kişinin içinde max 50 kişi alkışladı, onlardan biri oalrak söylüyorum bunu. maçtan kopmak da aynı şekilde. sahadaki futbol herhangi bir şekilde insanı bağırmaya teşvik edecek minvalde değil. bjk taraftarının alametifarikası bu durumlarda da bağırmaktır ama sınıra dayandı artık. tahammül edilemiyor. tepkilerin küfür ve hakaret sarmalına girmesi de aynı bıkkınlıktan. ammaaa yönetime bir tek mağlupken laf sokmak meselesi bir numara.. kupalar gelirken sus, başkan bize kuarezmayı getir filan.. onlara kocaman bi sktir çektim dün protestolar başlayınca. sonra da sabaha kadar mideme ağrılar saplandı.. payı olan herkesin allah belasını versin..

Erol dedi ki...

http://i.milliyet.com.tr/SonDakikaHaberGaleriler/2009/11/04/fft15_mf415823.Jpeg

Burda bağırdı onu herhalde.

Kapalı altta 3. golden sonra yine aynı tipler "Mustafa Denizli ettin sen bizi" diye bağırtmaya çalıştılar milleti ama insanlar o anda kontrolden çıkmıştı, herkes saydırıyordu Y.D. ye..

日月神教-任我行 dedi ki...

AV,無碼,a片免費看,自拍貼圖,伊莉,微風論壇,成人聊天室,成人電影,成人文學,成人貼圖區,成人網站,一葉情貼圖片區,色情漫畫,言情小說,情色論壇,臺灣情色網,色情影片,色情,成人影城,080視訊聊天室,a片,A漫,h漫,麗的色遊戲,同志色教館,AV女優,SEX,咆哮小老鼠,85cc免費影片,正妹牆,ut聊天室,豆豆聊天室,聊天室,情色小說,aio,成人,微風成人,做愛,成人貼圖,18成人,嘟嘟成人網,aio交友愛情館,情色文學,色情小說,色情網站,情色,A片下載,嘟嘟情人色網,成人影片,成人圖片,成人文章,成人小說,成人漫畫,視訊聊天室,性愛,性感影片,正妹,聊天室,
情色論壇